نقشه برداری با دوربین

نقشه برداری با دوربین

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام نقشه ای با دقت بالا و ویژگی های منحصر به فرد است. با تهیه این نقشه اطلاعات ملک حاصل میشود. در واقع با  تهیه این نقشه مساحت، ابعاد و موقعیت ملک به دست می آید.

برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه یا دوربین توتال استیشن استفاده میشود. تا برداشت زمینی با دقت بالا انجام شود. تهیه این نقشه را می توان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداریی یا امور ثبتی سپرد.

تهیه نقشه یو تی ام با تجهیزات دقیق

نقشه یو تی ام ممکن است از جانب ادارات و سازمان های مختلف ملکی در خواست شود. و لازمه تهیه این نقشه مراجعه به یک فرد متخصص می باشد. تا این نقشه با دقت بالایی حاصل شود. از جمله مواقعی که تهیه این نقشه در خواست میشود. زمانی است که افراد قصد اخذ جواز ساخت را از شهرداری داشته باشند. در واقع شهرداری برای پی بردن به موقعیت ملک در شهر مدارکی را در خواست خواهد کرد. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام است. که با دقت بالا و فرمت یک دو هزارم در خواست خواهد کرد.

برای تهیه نقشه یو تی ام ابتدا نقشه برداری با دوربین توتال استیشن انجام میشود تا با دقت بالایی برداشت زمینی برای تهیه نقشه یو تی ام با کیفیت انجام شود.

برای تهیه نقشه یو تی ام میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود و این متخصص ابتدا نقشه برداری از ملک را با دقت بالا آغاز خواهد کرد در صورتی که حدود اربعه ملک معلوم باشد برداشت  زمینی ممکن خواهد بود این متخصص از دوربین توتال استیشن استفاده خواهد کرد و بعد از برداشت زمینی تخلیه دوربین انجام میشود و نقشه یو تی ام با اتوکد ترسیم میشود نقشه تهیه شده با فرمت مورد نظر چاپ و مهر و امضا میشود.

تهیه نقشه یو تی ام با تجهیزات دقیق

تهیه نقشه یو تی ام با تجهیزات دقیق

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما