مشاهده عکس های هوایی

مشاهده عکس های هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفسیر عکس هوایی برای جانمایی ملک، تهیه تامین دلیل، بررسی سابقه احیا و .. کاربرد دارد. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی را با استفاده از زوج عکس انجام خواهد داد.

انجام تفسیر عکس هوایی

با رها کردن ملک برای مدت طولانی به دلایل مختلف از جمله مهاجرت ممکن است به حدود اربعه ملک تعارض شود. در صورتی که مالک به تعارض از جانب املاک مجاور پی ببرد. میتواند به این رای معترض باشد. در نتیجه لازم است تامین دلیلی را تهیه نمود. و جهت ارائه به مراجع قضایی محیا کرد. در واقع لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. و جانمایی ملک انجام شود. تا حدود قدیمی ملک معلوم گردد.

کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند تفسیر عکس هوایی را انجام دهد. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی از روش برجسته بینی استفاده خواهد کرد. و با استفاده از استریوسکوپ تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد. با انجام تفسیر عکس هوایی اطلاعات مورد نیاز از عکس هوایی استخراج می شود. در صورتی که هدف از انجام تفسیر عکس هوایی پی بردن به حدود اربعه ملک باشد. کارشناس به دیوار کشی ملک در عکس هوایی پی خواهد برد. و با جانمایی آن بر روی زمین این حدود بر روی زمین معلوم خواهد شد.

در ادامه نقشه یو تی ام از ملک تهیه می گردد. برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و با روش مستقیم برداشت زمینی از کنج ها و شکستگی ها انجام می شود در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود و این نقشه مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود تا اختلافات به وجود آمده حل شود.

انجام تفسیر عکس هوایی

انجام تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما