نقشه یو تی ام برای تبدیل سند منگوله دار به سند تک برگ

نقشه یو تی ام برای تبدیل سند منگوله دار به سند تک برگ

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای تبدیل سند قدیمی به سند تک برگ لازم است مدارکی را به اداره ثبت اسناد ارائه داد. از جمله این مدارک نقشه یو تی ام است. برای تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا لازم است. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

نقشه یو تی ام اداره ثبت اسناد

نقشه یو تی ام از ملک نقشه ای است که امروزه بسیاری از ادارات از مالکین برای امور مختلف در خواست می کنند. از جمله کاربرد های تهیه نقشه یو تی ام برای ارائه به اداره ثبت اسناد میباشد. در واقع به جهت تبدیل سند منگوله دار به سند تک برگ لازم است نقشه یو تی ام ملک تهیه شود. این نقشه از عرصه ملک لازم است تهیه شود.

با تهیه این نقشه اطلاعات فنی ملک معلوم می گردد تا آماده درج در سند تک برگ شود. در واقع در سند تک برگ تمامی اطلاعات حقوقی و فنی ملک می بایست با بالا ترین دقت درج گردد. و از آنجایی که در گذشته ابزار دقیقی برای برآورد اطلاعات فنی ملک وجود نداشت پس برای اینکه بتوان این اطلاعات را با دقت بالا به دست آورد تهیه نقشه یو تی ام ضروری است.

برای تهیه نقشه یو تی ام برای تبدیل سند می توان به یک کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کرد این متخصص ابتدا با استفاده از جی پی اس دو یا سه فرکانسه گوشه ها و شکستگی های عرصه ملک را برداشت خواهد کرد و مختصات یو تی ام کنج ها به دست می آید در نتیجه نقشه یو تی ام از عرصه را ترسیم و چاپ خواهد کرد و این نقشه را مهر و امضا می کند و مالک با استفاده از این مدرک می تواند با مراجعه به اداره ثبت اسناد اقدام به تبدیل سند منگوله دار به سند تک برگ را کند.

نقشه یو تی ام اداره ثبت اسناد

نقشه یو تی ام اداره ثبت اسناد

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما