قیمت نقشه یو تی ام

قیمت نقشه یو تی ام

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اداره ثبت اسناد و مدارک از جمله اداراتی است. که نقشه یو تی ام را به عنوان مدرک در خواست می کند. در صورتی که افراد قصد تبدیل سند قدیمی ملک خود را به سند تک برگی را داشته باشند. در نتیجه لازم است نقشه یو تی ام ملک با دقت بالا تعیین گردد.

قیمت نقشه یو تی ام به وسعت ملک بستگی دارد. و بر طبق تعرفه تعیین می شود. به جهت تهیه نقشه یو تی ام به شکل استاندارد و با دقت بالا لازم است به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تعرفه تهیه نقشه یو تی ام

با تهیه نقشه یو تی ام ابعاد، مساحت و موقعیت دقیق ملک معلوم می شود این نقشه از جانب ادارات مختلف در خواست می شود تا در نتیجه ادارات بتوانند سیستم های خود را آپدیت نمایند.

به جهت اخذ جواز ساخت از شهرداری لازم است مدارکی را به شهرداری ارائه داد از جمله این مدارک نقشه یو تی ام از عرصه ملک می باشد. در واقع شهرداری برای پی بردن به موقعیت ملک نقشه یو تی ام را در خواست می کند.

قیمت نقشه یو تی ام بر طبق تعرفه مشخص می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت تهیه نقشه یو تی ام ابتدا برداشت و سپس ترسیم نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و مختصات یو تی ام کنج های ملک برداشت می شود. در ادامه با اتمام برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. با ترسیم این نقشه با دقت بالا در ادامه قابل ارائه به ادارات و سازمان های مختلفی خواهد بود.

تعرفه تهیه نقشه یو تی ام

تعرفه تهیه نقشه یو تی ام

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما