نقشه utm جانمایی پلاک ثبتی نقشه برداری

نقشه utm جانمایی پلاک ثبتی نقشه برداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای اخذ سند تک برگ املاکی که حدود اربعه نامعلومی بر روی زمین دارند. لازم است مدارکی به اداره ثبت اسناد ارائه شود. از جمله این مدارک نقشه یو تی ام جانمایی پلاک ثبتی ملک می باشد. برای تهیه نقشه utmجانمایی پلاک ثبتی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این نقشه مهر و امضا شده قابل ارائه شده به اداره ثبت اسناد خواهد بود.

تهیه نقشه یو تی ام جانمایی پلاک ثبتی

در صورتی که حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم باشد و یا ملک گمشده باشد. در نتیجه لازم است جانمایی پلاک ثبتی ملک انجام شود. و در ادامه نقشه یو تی ام جانمایی پلاک ثبتی ملک تهیه شود.

برای تهیه نقشه utm جانمایی پلاک ثبتی نقشه برداری از ملک را می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد.

در واقع اشخاص ممکن است به دلیل اعلام قیمت پایین تر تهیه این نقشه، در نتیجه انجام عملیات جانمایی پلاک ثبتی و تهیه نقشه یو تی ام را به اشخاص غیر متخصص بسپارند. اما در صورتی که این عملیات به اشخاص غیر متخصص سپرده شود. حدود ثبتی دقیق ملک حاصل نمی شود.

با سپردن تهیه این نقشه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی این متخصص ابتدا اسناد و مدارک قدیمی ملک را گرد آوری خواهد کرد. و در ادامه نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی استخراج می شود. و با جانمایی نقشه ثبتی ملک بر روی زمین حدود ثبتی ملک معلوم می شود. در ادامه نقشه utm جانمایی پلاک ثبتی توسط کارشناسان رسمی نقشه برداری یا امور ثبتی تهیه می شود.

برای تهیه این نقشه یو تی ام در صورتی که حدود ملک مشخص باشد.نقشه برداری از کنج ها و شکستگی های ملک انجام می شود و در ادامه با توجه به برداشت های انجام شده سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود.

تهیه نقشه یو تی ام جانمایی پلاک ثبتی

تهیه نقشه یو تی ام جانمایی پلاک ثبتی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما