نقشه utm برای سند تک برگ

نقشه utm برای سند تک برگ

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تبدیل سند قدیمی به سند تک برگ انجام می شود. تا در نتیجه سند تک برگ که مزایای بسیاری نسبت به سند قدیمی دارد اخذ شود. به جهت انجام این تبدیل می بایست نقشه یو تی ام utm ملک تهیه شود.

برای تهیه نقشه utm برای اخذ سند تک برگ از اداره ثبت اسناد لازم است. به فردی دارای صلاحیت مراجعه نمود. که این نقشه را با بالا ترین کیفیت تهیه نماید. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که توانایی تهیه این نقشه را با بالاترین دقت دارد.

تهیه نقشه یو تی ام برای اداره ثبت اسناد

اسناد قدیمی معایب بسیاری داشته است. و به واسطه وجود این اسناد مشکلات زیادی برای افراد به وجود می آید. بنابراین لازم است اقداماتی به جهت تبدیل سند قدیمی به سند تک برگ انجام شود. تا در نتیجه سند تک برگ که مزایای بسیاری نسبت به سند قدیمی دارد اخذ شود. برای انجام این تبدیل لازم است مدارکی را تهیه نمود. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام utm می باشد.

برای انجام نقشه برداری به جهت تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت تهیه نقشه utm برای ارائه به اداره ثبت اسناد به جهت اخذ سند تک برگ برداشت دقیق زمینی به جهت تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا آغاز می شود. در واقع به جهت تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و مختصات یو تی ام کنج ها و شکستگی ها برداشت می شود. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. و این نقشه مهر و امضا شده معتبر می شود. و قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود. در نتیجه سند تک برگ برای ملک صادر می شود.

تهیه نقشه یو تی ام برای اداره ثبت اسناد

تهیه نقشه یو تی ام برای اداره ثبت اسناد

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما