قیمت نقشه تفکیک آپارتمان

قیمت نقشه تفکیک آپارتمان

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برخی از معاملات قبل از اتمام ساخت آپارتمان انجام میشود. و در نتیجه برای اینکه این معاملات به خوبی انجام شود لازم است. نقشه تفکیک آپارتمان برای برآورد مساحت دقیق هر واحد تهیه شود. برای تهیه نقشه تفکیک آپارتمان پیش از اتمام ساخت آپارتمان میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تفکیک آپارتمان کارشناس رسمی

عملیات تفکیک آپارتمان انجام می شود. تا ابعاد و مساحت دقیق واحد های آپارتمانی با دقت بالا حاصل شود. این عملیات با استفاده از تجهیزات نقشه برداری و نرم افزار های دقیقی انجام میشود. تا در نتیجه با تهیه نقشه تفکیک آپارتمان امکان اخذ سند تک برگ و همچنین انجام معامله پیش فروش با اطمینان بالا وجود داشته باشد. در واقع ممکن است برخی از افراد پیش از اتمام ساخت آپارتمان قصد خرید و فروش واحد های آپارتمانی را داشته باشند. و در نتیجه برای انجام پیش خرید و پیش فروش واحد های آپارتمانی با اطمینان بالا لازم است تفکیک آپارتمان انجام شود. و نقشه تفکیک آپارتمان تهیه گردد.

قیمت تفکیک آپارتمان بر طبق تعرفه معلوم میشود. عملیات تفکیک توسط افراد غیر متخصص قابل انجام نیست. و بر خلاف تصور افراد که این عملیات یک متر زدن ساده است. اما این طور نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد. در نتیجه با مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی نقشه تفکیک آپارتمان با دقت بالا تهیه میشود. و مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم میشود.

کارشناس رسمی دادگستری می تواند با استفاده از تجهیزات دقیق و روش های مخصوص برداشت خود را از واحد های آپارتمان انجام دهد و سپس با توجه به اطلاعات برداشت شده نقشه تفکیکی را ترسیم نماید. در این نقشه مساحت دقیق و متراژ واحد آپارتمان درج می گردد. در نتیجه با معلوم شدن این اطلاعات می توان معامله را بدون نگرانی و با اطمینان بالا انجام دهند و از انجام معامله متضرر نشوند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما