قیمت تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی دادگستری

قیمت تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی دادگستری

تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت دقیق از واحدهای آپارتمان می باشد. تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی با دقت بالایی انجام می شود. در واقع برای انجام معامله مطمئن باید مساحت دقیق واحد آپارتمان مشخص باشد. نقشه پیش تفکیک از واحد های آپارتمان  به منظور جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی در معامله می باشد.

قیمت تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی دادگستری

با تهیه نقشه پیش تفکیک توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی دیگر جای نگرانی برای پیش خرید کردن واحد ها آپارتمانی نمی باشد. خریدار می تواند معامله مطمئنی را با خیال راحت انجام دهد. با تهیه نقشه پیش تفکیک مساحت دقیق واحد مشخص می باشد. با انجام تفکیک خریدار آگاهانه می تواند معامله را انجام دهد.

اگر قرار باشد یک معامله مطمئن با آگاهی کامل  انجام شود باید تمام جوابت آن سنجیده شود. معامله ای که در آن مساحت واحد مشخص نمی باشد معامله مطمئنی نخواهد بود. انجام معامله بدون اطلاع از مساحت آن در نهایت ضرر و زیان هایی برای خریدار خواهد داشت. برای انجام معامله  پیش خرید به صورت مطمئن باید مساحت دقیق واحد مشخص شود.کارشناسان رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می توانند نقشه پیش تفکیک از واحد را تهیه کنند.

با تهیه نقشه پیش تفکیک مساحت دقیق ملک مشخص می شود.هزینه تهیه نقشه پیش تفکیک در مقابل ضرر و زیان هایی که ممکن است برای خریدار به وجود بیاید بسیار ناچیز می باشد .با توجه به ارزش و قیمت بالای ملک و املاک بهتر است قبل از انجام معامله نقشه پیش تفکیک از واحد تهیه شود.با تهیه نقشه پیش تفکیک مساحت دقیق ملک مشخص شود تا معامله با آگاهی کامل صورت گیرد.در نهایت زمانی که خریدار سند تک برگ برای واحد خود دریافت می کند مساحت درج شده در سند با مساحتی که معامله را با آن انجام داده است یکسان می باشد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما