تعرفه نقشه برداری 1400 گیلان

تعرفه نقشه برداری 1400 گیلان

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف درخواست می شود. در واقع اداره ثبت اسناد، شهرداری، اداره منابع طبیعی از جمله اداراتی اند. که تهیه این نقشه را در خواست می کنند.

انجام نقشه برداری از ملک به جهت تهیه نقشه یو تی ام طبق تعرفه تعیین می شود. و به جهت تهیه این نقشه می توان به متخصصی همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه بهره خواهد برد.

قیمت تهیه نقشه یو تی ام

نقشه یو تی ام نقشه ای با مختصات دقیق و منحصر به فرد است. که با تهیه آن موقعیت دقیق و منجصر به فرد ملک معلوم می شود.

انجام نقشه برداری از ملک و تهیه نقشه یو تی ام را می توان به یک فرد متخصص و با تجربه سپرد. تا در نتیجه نقشه یو تی ام با دقت بالا تهیه شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که توانایی لازم برای تهیه نقشه یو تی ام را دارد. تعرفه و قیمت نقشه برداری سال 1400 در شهر گیلان مشخص است. در واقع سازمان نقشه برداری هر ساله تعرفه مشخصی خواهد داشت. و تعرفه نقشه برداری و تهیه نقشه یو تی ام سال 1400 و 1401 متفاوت می باشد.

برای تهیه نقشه یو تی ام ابتدا برداشت زمینی با دقت بالا انجام می شود. و در نتیجه لازم است از تجهیزات دقیقی استفاده شود. یکی از این تجهیزات جی پی اس دو یا سه فرکانسه است. و کارشناس با حضور در محل قرارگیری ملک برداشت زمینی و سپس ترسیم نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد. تعرفه تهیه نقشه یو تی ام و انجام نقشه برداری در سال 1400 بر طبق تعرفه معلوم می شود.

قیمت تهیه نقشه یو تی ام

قیمت تهیه نقشه یو تی ام

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما