هزینه انجام نقشه برداری UTM یو تی ام

هزینه انجام نقشه برداری UTM یو تی ام

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

هزینه انجام نقشه برداری UTM یو تی ام که نقشه ای با دقت بالا است. و با تهیه آن در نتیجه مساحت، ابعاد و حدود و همچنین موقعیت منحصر به فرد ملک حاصل می شود. یکی از اداراتی که تهیه این نقشه را درخواست می کند اداره ثبت اسناد می باشد.

برای تهیه نقشه یو تی ام میبایست به یک فرد متخصص و با تجربه ای همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کرد تا این نقشه با کیفیت بالا تهیه شود.

نقشه UTM یو تی ام

به طور کلی برای انجام امور ملکی لازم است مدارکی را ارائه داد. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام است. که معمولا از جانب ادارات مختلف در خواست میشود. اداره ثبت اسناد نیز برای پیشبرد امور ثبتی ملک نقشه یو تی ام را در خواست می کند.

برای اینکه بتوان نقشه یو تی ام را با دقت و کیفیت بالا تهیه کرد. حتما باید به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. لازم به ذکر است که هیچگاه برای تهیه این نقشه به افراد غیر متخصص مراجعه نکنید. در آن صورت نقشه تهیه شده با دقت پایین حاصل می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام دو روش کلی وجود دارد. در یکی از این روش ها از جی پی اس دو فرکانسه یا سه فرکانسه استفاده می شود. و بعد از برداشت عرصه ملک سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. و این نقشه چاپ و مهر و امضا شده. در نتیجه قابل ارائه به اداره و سازمانی می باشد. که این نقشه را در خواست کرده است. بعد از تهیه نقشه یو تی ام تمامی اطلاعات ملک از جمله مساحت دقیق، ابعاد و همچنین موقعیت منحصر به فرد ملک حاصل می شود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما