هزینه نقشه یو تی ام ۱۴۰۱

هزینه نقشه یو تی ام ۱۴۰۱

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام نقشه ای با مختصات جهانی منحصر به فرد می باشد. و این نقشه تهیه می شود. تا در نتیجه موقعیت، ابعاد و مساحت دقیق ملک معلوم شود. تهیه نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف در خواست می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. هزینه تهیه این نقشه بر طبق تعرفه معلوم می شود.

نقشه یو تی ام utm

به دلیل ویژگی های نقشه یو تی ام، این نقشه از جانب ادارات مختلف در خواست می شود. به جهت تهیه نقشه یو تی ام 1401 میتوان به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه این نقشه به صورت اصولی به این نحو است. که ابتدا وضع موجود ملک با مختصات یو تی ام برداشت می شود. این برداشت مختصات با استفاده از دستگاه دقیق مانند جی پی اس دو یا سه فرکانسه انجام می شود. سپس با اتمام برداشت مختصات یو تی ام نوبت به ترسیم نقشه یو تی ام فرا می رسد. ترسیم این نقشه با استفاده از نرم افزار های مخصوص مانند اتوکد انجام می شود. در نهایت با ترسیم نقشه یو تی ام و چاپ آن نقشه مهر و امضا می شود. سپس این نقشه قابل ارائه به ادارات خواهد بود.

در صورتی که نقشه یو تی ام از جانب اداره ثبت اسناد در خواست شود بنابراین با ارائه این نقشه به اداره ثبت اسناد، سند تک برگ برای ملک صادر می شود. با تهیه این نقشه اطلاعات فنی مربوط به ملک معلوم می گردد همچنین اطلاعات حقوقی مالک نیز که مالک به اداره ثبت اسناد ارجاع می دهد با توجه به این اطلاعات سند تک برگ صادر خواهد شد. هزینه تهیه نقشه یو تی ام 1401 بر طبق تعرفه معلوم می شود.

نقشه یو تی ام utm

نقشه یو تی ام utm

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما