هزینه انجام نقشه برداری یو تی ام توسط کارشناس رسمی دادگستری

هزینه انجام نقشه برداری یو تی ام توسط کارشناس رسمی دادگستری

هزینه انجام نقشه برداری یو تی ام توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی میتواند. این نقشه را با دقت بالا تهیه نماید. نقشه یو تی ام نقشه ای است که اطلاعاتی همانند موقعیت، ابعاد، مساحت دقیق ملک را نشان می دهد. به عنوان مدرکی برای اخذ سند تک برگ لازم است تهیه و ارائه شود.

هزینه انجام نقشه برداری یو تی ام توسط کارشناس رسمی دادگستری

به طور کلی نقشه یو تی ام، نقشه ای با مختصات دو بعدی منحصر به فرد است. این نقشه اخیرا از جانب سازمان ها و ادارات های مختلف در خواست می شود. یکی از اداراتی که تهیه این نقشه را از مالکین در خواست میکند اداره ثبت اسناد است. در واقع در صورتی که افراد قصد اخذ سند تک برگ و تعویض سند دفترچه ای را داشتته باشند در این صورت تهیه نقشه یو تی ام از عرصه ضروری است. تا در نتیجه ابعاد، مساحت و موقعیت منحصر به فرد ملک حاصل شود.

این نقشه با دقت و کیفیت بالایی لازم است تهیه شود. به جهت تهیه این نقشه حتما میبایست به یک فرد متخصص مراجعه نمود. لازم به ذکر است که برخی از افراد تهیه این نقشه را به یک فرد غیر متخصص میسپارند. همین امر سبب میشود نقشه تهیه شده مورد قبول اداره ثبت اسناد قرار نگیرد.

برای تهیه این نقشه لازم است به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به منظور تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه بهره خواهد برد و مختصات یو تی ام کنج ها را برداشت خواهد کرد.

در ادامه با اتمام برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود. این نقشه مهر و امضا شده معتبر میشود و قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما