تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری

تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری درخواست می شود. تا در نتیجه موقعیت دقیق ملک معلوم گردد. در واقع این نقشه قبل از انجام ساخت و ساز ملک از جانب شهرداری درخواست می شود. تا در نتیجه جواز ساخت صادر شود و ساخت و ساز به صورت قانونی ممکن باشد. تهیه نقشه یو تی ام شهرداری را می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد.

تهیه نقشه یو تی ام utm دو هزارم

انجام ساخت و ساز قانونی با اخذ جواز ساخت ممکن می باشد. به جهت اخذ جواز ساخت می بایست به شهرداری مراجعه نمود. اخذ جواز ساخت با ارائه مدارکی ممکن است و از جمله مدارکی که به جهت اخذ جواز ساخت در خواست می شود تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری می باشد.

تهیه نقشه یو تی ام شهرداری انجام می شود تا در نتیجه موقعیت دقیق ملک با دقت بالا معلوم شود. نقشه یو تی ام شهرداری همان نقشه یو تی ام دو هزارم می باشد. به جهت تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم می توان به فردی متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان فرد متخصصی می باشد که قادر است این نقشه را با دقت بالا تهیه نماید.

برای تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم شهرداری ابتدا برداشت زمینی انجام می شود برای انجام برداشت زمینی از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و پس از برداشت زمینی در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود این نقشه بر روی نقشه یک دو هزارم جانمایی می شود و مهر و امضا شده قابل ارائه به شهرداری خواهد بود.

با ارائه نقشه یو تی ام وضع موجود شهرداری در نتیجه جواز ساخت از جانب شهرداری صادر می شود و انجام ساخت و ساز به صورت قانونی ممکن خواهد بود.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما