تهیه نقشه یو تی ام برای اداره ثبت لواسان

تهیه نقشه یو تی ام برای اداره ثبت لواسان

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه یو تی ام برای اداره ثبت لواسان به منظور تکمیل اطلاعات مکانی ملک برای ثبت و ذخیره در سیستم کاداستر از مالک درخواست می شود. و در واقع یک مدرک ضروری به شمار می رود. زیرا در اسناد قدیمی اطلاعات فنی و مکانی ملک وجود ندارد. بنابراین برای تهیه این اطلاعات ملک باید نقشه یو تی ام تهیه شود. با تهیه نقشه یو تی ام حدود، مساحت،ابعاد ملک و غیره با مختصات یو تی ام به دست خواهد آمد.

نقشه یو تی ام

اداره ثبت اسناد وظایفی از جمله ثبت املاک، ثبت شرکت ها،صدور سند تک برگ و غیره را بر عهده دارد. در صورتی که مالک بخواهد برای ملک خود سند تک برگ اخذ کند. باید به اداره ثبت اسناد مراجعه کند. اداره ثبت نیز مالک را ملزم به تهیه نقشه یو تی ام خواهد کرد. نکته حائز اهمیت دیگر اهمیت و مزایای اسناد تک برگ نسبت به اسناد قدیمی است. برای نمونه اسناد تک برگ امنیت بالایی دارند. و به راحتی جعل نمی شوند. همچنین با تهیه این سند موقعیت دقیق ملک در سیستم یک پارچه ثبت خواهد شد. و شخص دیگری نمی تواند. این ملک را تصاحب کند.

مالک برای تهیه نقشه یو تی ام با دقت سانتی متری می تواند. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری و یا امور ثبتی مراجعه کند. و مطمئن باشد که این نقشه با بالاترین کیفیت تهیه خواهد شد.

برای تهیه نقشه یو تی ام کارشناس رسمی دادگستری مختصات یو تی ام شکستگی های ملک را با جی پی اس دو فرکانسه برداشت می کند. و سپس در مرحله بعدی با نرم افزار هایی مثلا اتوکد نقشه ملک را ترسیم و چاپ خواهد کرد. در این نقشه مختصات شکستگی های ملک و همچنین مساحت ملک با دقت بالا درج شده است. در آخر این نقشه توسط کارشناس مهر و امضا می شود. و مالک با استفاده از آن می تواند سند تک برگ برای ملک خود اخذ کند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما