جانمایی عکس هوایی و تفسیر و بررسی ملک

جانمایی عکس هوایی و تفسیر و بررسی ملک

جانمایی عکس هوایی و تفسیر و بررسی ملک انجام می شود. تا در نتیجه اختلافات به وجود آمده بر سر حدود و مرز ها حل شود. در واقع ممکن است حدود اربعه ملک به دلایلی نا معلوم شده در نتیجه همین امر ممکن است سبب به وجود آمدن اختلافاتی شود. برای معلوم نمودن حدود اربعه ملک لازم است جانمایی عکس هوایی انجام شود. انجام این عملیات را میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد.

جانمایی عکس هوایی و تفسیر و بررسی ملک

با تفسیر این عکس ها می توان به اطلاعاتی دست پیدا کرد. یکی از مواقعی که لازم می شود که عکس هوایی تفسیر گردد که مثلا فردی ملک خود را رها کرده باشد.

در نتیجه همین امر سبب می شود اختلافاتی به وجود آید. برای حل این نوع اختلافات لازم است مدرکی به عنوان تامین دلیل تهیه شود. در واقع لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود و سابقه اراضی بررسی شود. که با تشخیص دیوارکشی قدیمی ملک در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی به عنوان مدرکی قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

جانمایی ملک با تفسیر عکس هوایی

تفسیر عکس هوایی

برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی قدیمی را تهیه خواهد کرد. در ادامه تفسیر عکس هوایی انجام می شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود.

با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود. در نتیجه کارشناس دیوار کشی قدیمی ملک را تشخیص داده. و با جانمایی آن بر روی زمین این حدود مشخص می شود. سپس نقشه یو تی ام ملک نیز تهیه می شود و به همراه گزارش تفسیر عکس هوایی قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تفسیر عکس هوایی

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما