محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری

محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های دولتی در خواست می گردد. در واقع با تهیه این نقشه موقعیت دقیق ملک آشکار می شود. از جمله اداراتی که تهیه این نقشه را در خواست می کنند اداره ثبت اسناد می باشد. برای تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به کمک تجهیزات و روش های تخصصی با دقت بالا این نقشه را تهیه خواهد کرد.

تهیه نقشه utm

برای اخذ سند تک برگ و تبدیل سند قدیمی ملک لازم است نقشه یو تی ام ملک تهیه شود.

برای تهیه نقشه یو تی ام لازم است به فردی متخصص مراجعه گردد. در واقع افرادی هستند که این نقشه را با قیمت های پایین تهیه می کنند. اما این افراد از آنجایی که از تجهیزات با دقت پایین استفاده می کنند. در نتیجه نقشه یو تی ام با دقت پایین تهیه می گردد در واقع با سپردن تهیه نقشه یو تی ام به اشخاص غیر متخصص در نتیجه نقشه یو تی ام با دقت پایین حاصل می شود و ادارات دولتی نقشه یو تی ام تهیه شده توسط این افراد را قبول نخواهند کرد.

برای تهیه این نقشه حتما به یک فرد مخصص همانند کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کنید این متخصص از روش های تخصصی استفاده خواهد کرد و نقشه یو تی ام را تهیه خواهد کرد. یکی از روش هایی که این متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام استفاده می کند بهره گیری از جی پی اس دو یا سه فرکانسه و برداشت مختصات یو تی ام کنج ها می باشد سپس نقشه یو تی ام ترسیم می گردد و مهر و امضا شده قابل ارائه به ادارات دولتی خواهد بود. هزینه تهیه نقشه یو تی ام  و انجام نقشه برداری دقیق بر طبق تعرفه محاسبه می شود.

تهیه نقشه utm

تهیه نقشه utm

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 1 / 5. تعداد رأی: 1

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما