کارشناس رسمی تفسیر عکس هوایی

کارشناس رسمی تفسیر عکس هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفسیر عکس هوایی انجام می شود تا تامین دلیلی برای حل اختلافات ملکی تهیه شود. کارشناس رسمی تفسیر عکس هوایی، کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می باشد که می تواند تفسیر عکس هوایی را به صورت کارشناسانه و اصولی انجام دهد. گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه شده توسط این متخصص معتبر میباشد و مورد پذیرش مراجع قضایی خواهد بود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

در صورتی که اختلافات ملکی به وجود آید. تا در نتیجه به جهت حل این اختلافات لازم است تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی محیا شود. در واقع ممکن است این اختلافات بر سر حدود و مرز ها به وجود آید. در نتیجه لازم است تفسیر عکس هوایی برای معلوم شدن حدود و دیوار کشی قدیمی ملک انجام شود.

کارشناس رسمی تفسیر عکس هوایی متخصصی است که می تواند تفسیر عکس هوایی را انجام دهد. و در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی با مهر و امضای وی معتبر می شود. بنابراین در صورتی که نیاز به تهیه تامین دلیل پیدا کردید به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمایید.

این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا اقدام به تهیه عکس هوایی خواهد کرد. و در ادامه تفسیر و بررسی عکس هوایی انجام می شود. عکس هوایی توسط سازمان نقشه برداری و سازمان جغرافیا تهیه می شود. و این سازمان ها عکس هوایی قدیمی ملک را در اختیار دارند. در نتیجه بعد از تهیه عکس هوایی قدیمی در ادامه تفسیر عکس هوایی با استریوسکوپ انجام می شود. و دیوار کشی قدیمی ملک بررسی می شود.

سپس با بررسی این دیوار کشی جانمایی عکس هوایی بر روی زمین انجام می شود و در ادامه نقشه یو تی ام انجام می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود در ادامه نقشه یو تی ام تهیه شده چاپ و مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

تفسیر و بررسی عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما