نقشه برداری زمین با موبایل

نقشه برداری زمین با موبایل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات مختف ملکی در خواست می شود. در واقع از جمله این ادارات شهرداری،  منابع طبیعی ، جهاد کشاورزی و .. می باشد. تهیه نقشه یو تی ام در صورتی که با موبایل انجام شود. نقشه حاصل دقت پایینی خواهد داشت. برای تهیه این نقشه می توان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. این متخصص کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می باشد. و میتواند این نقشه را با دقت بالا تهیه نمایند.

انجام نقشه برداری یو تی ام با دقت بالا

برخی از افراد برای تهیه نقشه یو تی ام نقشه برداری زمین با موبایل را انجام می دهند. و از اپلیکیشن های موبایل استفاده می کنند. اما با انجام نقشه برداری با استفاده از موبایل نقشه تهیه شده با دقت پایین حاصل می شود. بنابراین برای تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا لازم است به یک فرد متخصص مراجعه نمود. در واقع نقشه یو تی ام با دقت بالا مورد قبول سازمان ها و ادارات قرار می گیرد. و تهیه این نقشه با دقت پایین مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

انجام نقشه برداری زمین بادقت بالا به جهت تهیه نقشه یو تی ام با مراجعه به یک فرد متخصص ممکن می باشد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که می تواند با دقت بالا نقشه برداری و تهیه نقشه یو تی ام را انجام دهد. وی برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. و برداشت زمینی را انجام خواهد داد. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. و این نقشه چاپ و مهر و امضا شده معتبر می شود. و قابل ارائه به ادارات خواهد بود. با تهیه نقشه یو تی ام ابعاد، مساحت و موقعیت دقیق ملک معلوم می گردد.

انجام نقشه برداری یو تی ام با دقت بالا

انجام نقشه برداری یو تی ام با دقت بالا

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما