تفسیر عکس هوایی با نرم افزار و تهیه تامین دلیل

تفسیر عکس هوایی با نرم افزار و تهیه تامین دلیل

انجام تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای توسط کارشناس رسمی ممکن می باشد. در صورتی که اراضی موات یا ملی اعلام شود. در نتیجه لازم است بررسی های لازم بر روی مسئله انجام شود. سابقه وجود عارضه در اراضی بررسی شود. برای بررسی وجود عارضه در اراضی لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود.

تفسیر عکس هوایی با نرم افزار و تهیه تامین دلیل

در صورت موات یا ملی اعلام شدن اراضی لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. تا وجود عارضه در اراضی بررسی و معلوم شود. اراضی موات به زمین هایی گفته می شود. که سابقه احیا و بنا در آن وجود نداشته و در حال حاضر نیز زراعت در آن انجام نمی شود. و بنا هم در آن وجود ندارد. در نتیجه لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی لازم است به فرد متخصص همانند کارشناسان رسمی دادگستری مراجعه گردد. تا گزارش تهیه شده با مهر و امضا این متخصص معتبر گردد.

عکس هوایی از تمامی نواحی کشور توسط سازمان نقشه برداری و سازمان جغرافیا با استفاده از دوربین های مخصوص و هواپیما اخذ می گردد. به صورت آرشیوی از آن نگهداری می شود. در نتیجه کار شناس عکس هوایی را از سازمان نقشه برداری اخذ خواهد کرد. سپس تفسیر عکس هوایی را آغاز خواهد کرد. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی از تجهیزات دقیق و به روز خواهد کرد.

این متخصص از استریوسکوپ بهره خواهد برد و با روش برجسته بینی تفسیر عکس های هوایی را انجام خواهد داد. بعد از بررسی وجود عارضه در اراضی یک گزارش از تفسیر عکس هوایی تهیه می گردد. این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود. با استفاده از آن نوع اراضی معلوم می گردد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما