دریافت نقشه هوایی ملک

دریافت نقشه هوایی ملک

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

حل اختلافات ملکی زمانی ممکن می باشد. که مدرکی به عنوان تامین دلیل ارائه شود. تفسیر عکس هوایی انجام می شود. تا در نتیجه اطلاعات موجود در گذشته ملک بررسی شود. تا در نتیجه با توجه به اطلاعات موجود در گذشته اختلافات ملکی حل شود. برای انجام تفسیر هوایی ملک لازم است مراجعه به متخصصی همانند کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی انجام شود. تا در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه شده با مهر و امضای این متخصص معتبر شود. و قابل ارائه به مراجع قضایی باشد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی با استریوسکوپ

نقشه هوایی کیفیت بالایی دارند و از آنجایی که در ارتفاع پایین عکسبردرای می شوند. در نتیجه دقت بالایی دارند. برای دانلود رایگان تصاویر ماهواره ای و نقشه های ماهواره ای از طریق google earth اقدام می شود. که تصاویر ماهواره ای را با دقت بالا به کاربر خواهد داد. این تصاویر معمولا برای 3 سال گذشته می باشد.

همچنین تفسیر عکس هوایی انجام می شود. تا در نتیجه تامین دلیلی به جهت ارائه به مراجع قضایی محیا شود. در واقع یکی از مواقعی که لازم است سابقه اراضی با انجام تفسیر عکس هوایی بررسی شود. که اراضی ملی اعلام شود. در نتیجه برای حفظ اراضی می بایست تامین دلیلی تهیه شود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی زمانی ممکن است که به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که می تواند تفسیر عکس هوایی را با دقت بالا انجام دهد. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود. و در نتیجه با روش برجسته بینی سابقه احیا در اراضی بررسی می شود در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و این گزارش مهر و امضا شده معتبر می شود و قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی با استریوسکوپ

تفسیر و بررسی عکس هوایی با استریوسکوپ

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما