تعیین مساحت واحد آپارتمان

تعیین مساحت واحد آپارتمان

برای تعیین مساحت واحد های آپارتمانی باید نقشه تفکیک آپارتمان تهیه شود. تفکیک آپارتمان لازم است قبل از اتمام ساخت آپارتمان فراهم شود. تا در نتیجه بتوان معامله واحد های آپارتمانی را با اطمینان بالا انجام داد. در واقع معامله پیش خرید و پیش فروش واحد های آپارتمانی زمانی بدون ضرر انجام می شود. که مساحت دقیق هر واحد از آپارتمان معلوم باشد. در نتیجه برای بدست آوردن مساحت دقیق هر واحد لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. برای انجام پیش تفکیک آپارتمان می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تعیین مساحت واحد آپارتمان با انجام تفکیک آپارتمان

برخی از معاملات واحد های آپارتمانی قبل از اتمام ساخت آپارتمان انجام می شود. به معاملاتی که پیش از اتمام ساخت آپارتمان انجام می شود. پیش فروش واحد های آپارتمانی می گویند. برای این که بتوان این معامله را با اطمینان بالا انجام داد و از انجام معامله ضرری متحمل نشد. لازم است مساحت دقیق هر واحد حاصل شود. در واقع برخی از اشخاص این معامله را بدون معلوم بودن مساحت هر واحد انجام می دهند و متضرر می شوند. برای به دست آوردن مساحت دقیق واحد های آپارتمانی لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود.

برای انجام تفکیک واحدهای آپارتمانی و تهیه نقشه تفکیک آپارتمان لازم است به فرد متخصص و با تجربه مراجعه شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه شود. به منظور انجام این عملیات تخصصی ابتدا برداشت از واحد های آپارتمانی انجام می شود. برای انجام برداشت زمینی از متر لیزری و توتال استیشن استفاده می شود. با توجه به ضوابط موجود برداشت انجام می شود. در ادامه ترسیم نقشه تفکیک آپارتمان انجام می شود .با تهیه این نقشه مساحت و متراژ هر واحد از آپارتمان حاصل می شود. خریدار و فروشنده می توانند معامله واحد های آپارتمانی را با اطمینان بالا انجام دهند و از انجام معامله متضرر نشوند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما