هزینه تفسیر عکس هوایی

هزینه تفسیر عکس هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که فردی قصد اثبات وجود بنا را در اراضی خود را داشته باشد. تا بتواند اثبات نماید اراضی اش مسکونی می باشد. بنابراین به جهت بررسی وجود بنا در گذشته لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. تا عکس های هوایی مربوط به گذشته بررسی شود.

برای انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی لازم است. به متخصص با تجربه ای همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

به طور کلی عکس های هوایی به منظور ثبت تغییرات رخ داده است. از سطح کشور توسط سازمان نقشه برداری و سازمان جغرافیا اخذ می شود. این عکس ها از ارتفاعی مشخص و با استفاده از هواپیما و دوربین مخصوص اخذ می شوند

به طور کلی تفسیر و بررسی عکس هوایی انجام می شود. تا در نتیجه تامین دلیلی تهیه شود و به کمک آن بتوان اختلافات ملکی را حل نمود. اما از این عکس ها به صورت خام نمی توان اطلاعات را استخراج نمود. و برای جانمایی ملک و یا حل اختلافات استفاده نمود. و در واقع لازم به تفسیر و تحلیل این عکس ها است.

ممکن است اراضی ملی اعلام شود در نتیجه لازم است سابقه احیا در اراضی بررسی شود. تا نوع اراضی معلوم شود. اراضی ملی به زمینی گفته می شود. که سابقه احیا در آن وجود ندارد. و زمین شکل طبیعی خود را حفظ نموده است. در نتیجه انجام تفسیر عکس هوایی ضروری میباشد.

تفسیر عکی هوایی انجام می شود. تا در نتیجه اطلاعاتی از گذشته املاک و اراضی حاصل شود. برای انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی حتما لازم است به فردی متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که می تواند این عملیات را انجام دهد. و در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی را تهیه نماید. و با مهر و امضای این متخصص گزارش تفسیر عکس هوایی معتبر می شود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

تفسیر و بررسی عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما