انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان در تهران

انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه تفکیک آپارتمان بعد از اتمام ساخت آپارتمان توسط نظام مهندسی قابل انجام می باشد. تا در نهایت با معلوم شدن مساحت دقیق واحد های آپارتمانی سند مالکیت رسمی برای هر یک از واحد های آپارتمانی صادر شود. همچنین برای اینکه هر یک معاملات واحد های آپارتمانی قبل از پایان ساخت و ساز با اطمینان بالا و بدون نگرانی انجام شود. لازم است مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم باشد. برای معلوم کردن این اطلاعات لازم است نقشه برداری برای تهیه نقشه پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. انجام این عملیات از عهده کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر می آید.

پیش تفکیک آپارتمان کارشناس رسمی دادگستری

تفکیک آپارتمانی که بعد از پایان ساخت و ساز انجام می شود. با هدف صدور سند تک برگی است. که باید حتما برای صدور سند تک برگ برای هر واحد این نقشه تهیه گردد. این عملیات همچنین قبل از پایان ساخت و برای فروش واحد های پیش ساخته انجام می شود. تا معامله مطمئن و بدون ضرر انجام شود.

انجام نقشه برداری از واحد های آپارتمانی برای انجام تفکیک آپارتمان در تهران قبل از اتمام ساخت آپارتمان را میتوان به یک فرد متخصص سپرد که در این حوزه تجربه داشته باشد برای انجام تفکیک آپارتمان پیش از اتمام ساخت آپارتمان میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام نقشه برداری پیش تفکیک آپارتمان ابتدا متر کشی را از واحد های آپارتمانی انجام خواهد داد در نتیجه بعد از اتمام برداشت واحد های آپاتمانی سپس ترسیم نقشه تفکیک آپارتمان برای هر واحد به صورت مجزا انجام میشود. در نتیجه با اتمام نقشه برداری تفکیک آپارتمان و تهیه این نقشه پیش تفکیک آپارتمان مساحت دقیق هر واحد حاصل میشود و افراد میتوانند خرید و فروش واحد های آپارتمانی را پیش از اتمام ساخت آپارتمانبا اطمینان بالا انجام دهند و از انجام معامله متضرر نشوند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما