انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی

انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه تفکیک آپارتمان برای اخذ سند هر واحد از آپارتمان تهیه می گردد. تا در نهایت با ارائه آن به اداره ثبت اسناد که وظیفه ی صدور سند مالکیت برای املاک را دارد، سند مالکیت تک برگ صادر شود. این عملیات تخصصی از عهده هر فردی بر نمی آید. و توسط کارشناس نظام مهندسی قابل انجام است. در صورتی که افراد قصد پیش خرید و پیش فروش هر واحد را داشته باشند. در نتیجه لازم است مساحت دقیق هر واحد حاصل شود. تا انجام معامله با اطمینان بالا ممکن باشد. انجام پیش تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی ممکن میباشد.

تفکیک آپارتمان هر واحد به صورت مجزا

تفکیک آپارتمان بعد از اتمام ساخت آپارتمان انجام میشود. تا در نتیجه سند تک برگ برای هر واحد صادر شود. در صورتی که فردی قصد خرید و فروش هر واحد از آپارتمان را قبل از اتمام ساخت آپارتمان را داشته باشند. لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. تا با به دست آمدن مساحت دقیق هر واحد انجام معامله با اطمینان بالا ممکن باشد.

برای انجام نقشه برداری به جهت انجام تفکیک آپارتمان میتوان به یک فرد متخصص مراجعه نمود در نتیجه میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام نقشه برداری برای انجام تفکیک آپارتمان ابتدا برداشت از واحد های آپارتمانی انجام خواهد داد و در ادامه بعد از متر کشی واحد های آپارتمانی در ادامه نقشه تفکیک آپارتمان برای هر واحد به صورت مجزا ترسیم میشود و با تهیه نقشه پیش تفکیک آپارتمان در نتیجه مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم میشود. با به دست آمدن مساحت و متراژ دقیق هر واحد در نتیجه امکان انجام معامله با اطمینان بالا وجود خواهد داشت و افراد از انجام معامله متضرر نخواهند شد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما