نقشه برداری تفکیک آپارتمان

نقشه برداری تفکیک آپارتمان

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای انجام پیش فروش و پیش خرید مطمئن واحد های اپارتمانی در نتیجه لازم است مساحت دقیق هر واحد بر آورد شود. برای انجام پیش تفکیک آپارتمان ابتدا برداشت از واحد های آپارتمانی انجام می شود. و در ادامه ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان برای هر واحد از آپارتمان به صورت مجزا انجام می شود.

پیش تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت

به طور کلی بعد از اینکه ساخت آپارتمان به اتمام می رسد. با مراجعه به اداره ثبت اسناد به منظور اخذ سند تک برگ می بایست عملیات تفکیک آپارتمان انجام شود. این عملیات در این مواقع به یک کارشناس عضو نظام مهندسی سپرده می شود. این متخصص بعد از برداشت دقیق از آپارتمان سپس ترسیم نقشه تفکیک آپارتمان را انجام خواهد داد. و مساحت دقیق هر واحد حاصل می شود. همچنین در صورتی که افراد قصد خرید و فروش واحد های آپارتمانی را پیش از اتمام ساخت آپارتمان را داشته باشند. در نتیجه لازم است مساحت دقیق هر واحد با انجام پیش تفکیک آپارتمان حاصل شود. تا امکان انجام معامله با اطمینان بالا وجود داشته باشد.

برای انجام پیش تفکیک آپارتمان کارشناس از اصول و قواعدی پیروی خواهد کرد وی با استفاده از تجهیزات مخصوص نقشه برداری برداشت خود را از واحد های آپارتمانی انجام خواهد داد. این متخصص با استفاده از دوربین توتال استیشن تمامی بخش ها را برداشت خواهد کرد و برخی از قسمت هایی که برداشت آن با دوربین ممکن نیست  را با متر لیزری برداشت خواهد کرد.

بعد از ااتمام  برداشت از آپارتمان وی ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان را انجام خواهد داد در نقشه تفکیک آپارتمان متراژ دقیق و مساحت واقعی هر واحد درج میگردد. با به دست آمدن این اطلاعات در نتیجه می توان خرید و فروش واحد های آپارتمانی را انجام داد و افراد از انجام معامله متضرر نخواهند شد.

پیش تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت

پیش تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما