هزینه تفکیک آپارتمان در تهران

هزینه تفکیک آپارتمان در تهران

انجام تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی با دقت و کیفیت بالایی انجام می شود. برای انجام معامله  مطمئن باید مساحت دقیق واحد آپارتمان مشخص باشد. در واقع برای انجام معامله پیش خرید باید نقشه پیش تفکیک از واحد تهیه شود. تا از ضرر و زیان های احتمالی جلوگیری شود.

هزینه تفکیک آپارتمان در تهران برای انجام معامله پیش خرید مطمئن

با مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی برای تهیه نقشه تفکیک آپارتمان خریدار می تواند معامله مطمئنی را با خیال راحت انجام دهد. زیرا با تهیه نقشه پیش تفکیک مساحت دقیق واحد مشخص می باشد. خریدار آگاهانه می تواند معامله را انجام دهد. اگر قرار باشد یک معامله مطمئن با آگاهی کامل انجام شود باید تمام جوابت آن سنجیده شود. معامله ای که در آن مساحت واحد مشخص نمی باشد. معامله  مطمئنی نخواهد بود.

در نهایت ضرر و زیان هایی برای خریدار خواهد داشت. اما این موضوع به این معنا نمی باشد که تمام معاملات پیش خرید مطمئن نمی باشد. برای انجام معامله  پیش خرید به صورت مطمئن باید مساحت دقیق واحد مشخص شود. برای این کار کارشناسان رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می توانند نقشه پیش تفکیک از واحد را تهیه کنند. تا مساحت دقیق ملک مشخص شود. هزینه تهیه نقشه پیش تفکیک در مقابل ضرر و زیان هایی که ممکن است برای خریدار به وجود بیاید بسیار ناچیز می باشد.

با توجه به ارزش و قیمت بالای ملک و املاک بهتر است قبل از انجام معامله نقشه پیش تفکیک از واحد تهیه شود. مساحت دقیق ملک مشخص شود تا معامله با آگاهی کامل صورت گیرد. در نهایت زمانی که خریدار سند تک برگ برای واحد خود دریافت می کند. مساحت درج شده در سند با مساحتی که معامله را با آن انجام داده است یکسان باشد.

هزینه تفکیک آپارتمان در تهران برای انجام معامله پیش خرید مطمئن

هزینه تفکیک آپارتمان در تهران برای انجام معامله پیش خرید مطمئن

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما