قیمت تفکیک آپارتمان در تهران

قیمت تفکیک آپارتمان در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت تفکیک آپارتمان در تهران با توجه به متراژ و مساحت و تعداد واحدهای برداشتی متفاوت است. و طبق تعرفه ای که هر ساله از سازمان نقشه برداری کشور ابلاغ می شود تعیین می شود. و نقشه تفکیک آپارتمان بعد از پایان ساخت و ساز تهیه می شود. تا در نتیجه بتوان سند تک برگ از اداره ثبت اسناد تهیه کرد. همچنین نقشه پیش تفکیک آپارتمان نیز قبل از اخذ پایان کار تهیه می گردد. تا با به دست آمدن مساحت واقعی واحد آپارتمانی بتوان معامله ای مطمئن انجام داد.

تفکیک آپارتمان

در واقع برخی افراد واحد های آپارتمانی را قبل از این که پروژه ساخت اتمام یابد و سند تک برگ برای هر واحد صادر شود، معامله می کنند. که به این معامله پیش خرید می گویند. و این معامله معمولا با مساحت واقعی واحد آپارتمانی انجام نمی شود.

همین امر باعث می شود خریدار و یا فروشنده ضرر کنند. برای این که خریدار و فروشنده دچار ضرر و زیان نشوند باید معامله با مساحت دقیق واحد آپارتمانی انجام شود. این مساحت در این مرحله از ساخت و ساز با پیش تفکیک آپارتمان به دست می آید. با توجه به قیمت املاک قیمت تهیه نقشه پیش تفکیک آپارتمان واحد مورد معامله بسیار کمتر از ضرری می شود. که امکان دارد افراد از انجام معامله ببینند.

پس برای اینکه از این معامله ضرر نکنید به عنوان خریدار و یا فروشنده به صورت توافقی به متخصصی مانند کارشناس رسمی دادگستری که در امور پیش تفکیک آپارتمان بسیار با تجربه است مراجعه نمایید. تا این متخصص با استفاده از تجهیزات دقیق و مخصوص برداشت لازم از واحد آپارتمان را انجام داده. و سپس نقشه پیش تفکیک آپارتمان را ترسیم نماید. سپس با به دست آمدن مساحت و متراژ واحد های آپارتمانی امکان انجام معامله ای مطمئن وجود دارد. در نتیجه هیچ یک ضرری از این معامله نمی کنند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما