نرم افزار نقشه برداری زمین کشاورزی

نرم افزار نقشه برداری زمین کشاورزی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه برداری از اراضی برای تهیه نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان ها در خواست می شود. برای انجام نقشه برداری زمین کشاورزی میتوان به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

نقشه یو تی ام اراضی

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف در خواست می شود. از جمله این ادارات، اداره ثبت اسناد می باشد. در واقع به جهت تبدیل سند قدیمی به سند تک برگ لازم است. نقشه برداری زمین کشاورزی انجام شود. و نقشه یو تی ام به عنوان مدرک ارائه شود.

تهیه نقشه زمین کشاورزی با مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی ممکن می باشد. در واقع این متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام زمین کشاوری با استفاده از نرم افزار و تجهیزات، نقشه برداری زمین کشاورزی را انجام خواهد داد.

لازم به ذکر است زمانی نقشه برداری زمین کشاورزی ممکن می باشد. که حدود اربعه اراضی مشخص باشد. در واقع ممکن است حدود اربعه اراضی بر روی زمین نا معلوم باشد. و مرز نا مطمئنی داشته باشد. در نتیجه ابتدا انجام جانمایی پلاک ثبتی ضروری خواهد بود. برای انجام جانمایی پلاک ثبتی ابتدا اسناد و مدارک قدیمی و اسناد و مدارک ثبتی ملک جمع آوری می شود. و مورد بررسی قرار می گیرد.

در ادامه با جانمایی نقشه ثبتی ملک حدود ثبتی ملک مشخص می شود سپس نقشه برداری زمین کشاورزی آغاز می گردد. برای اینکه برداشت زمینی با دقت بالا انجام شود از جی پی اس دو یا سه فرکانسه که دقت بالایی دارد استفاده میشود و مختصات یو تی ام کنج ها و شکستگی ها برداشت میگردد در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام بر طبق اطلاعات برداشت شده از زمین با نرم افزار انجام میشود. در ادامه نقشه تهیه شده چاپ و مهر و امضا میشود.

نقشه یو تی ام اراضی

نقشه یو تی ام اراضی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما