استعلام پلاک ثبتی ملک در تهران

استعلام پلاک ثبتی ملک در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ممکن است سند ملک مفقود شده باشد و یا از بین رفته باشد. در نتیجه به جهت اخذ سند رسمی از اداره ثبت اسناد لازم است استعلام پلاک ثبتی ملک انجام شود. برای انجام استعلام پلاک ثبتی ملک می توان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی که به بانک اطلاعات ثبتی دسترسی دارد مراجعه نمود. این متخصص برای انجام این استعلام با توجه به پلاک ثبتی ملک اقدام می کند.

عملیات معکوس جانمایی پلاک ثبتی

پلاک اصلی و فرعی به وجود آمده است. تا در نتیجه املاک قابل شناسایی باشد. یکی از مواقعی که لازم است. از پلاک اصلی و فرعی ملک کمک گرفت. زمانی است که آدرس و حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم باشد. در نتیجه با انجام جانمایی پلاک ثبتی معلوم نمودن این مجهولات ممکن خواهد بود. همچنین ممکن است سند ملک مفقود شده باشد. در نتیجه به جهت اخذ سند المثنی لازم است. پلاک اصلی و فرعی ملک معلوم گردد. بنابراین لازم است استعلام پلاک ثبتی ملک انجام شود.

به جهت انجام استعلام پلاک ثبتی ملک در تهران می توان. به یک فرد متخصص و با تجربه ای همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام استعلام پلاک ثبتی ملک ابتدا نقشه یو تی ام ملک را تهیه خواهد کرد. تا در نتیجه موقعیت و حدود دقیق ملک معلوم گردد. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و در نتیجه بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود.

با تهیه نقشه یو تی ام موقعیت دقیق ملک معلوم می شود. و در نتیجه با توجه به موقعیت به دست آمده. از ملک نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی استخراج می شود. و با استخراج نقشه ثبتی ملک پلاک ثبتی ملک معلوم می شود. در نتیجه امکان اخذ سند رسمی برای ملک وجود خواهد داشت.

عملیات معکوس جانمایی پلاک ثبتی

عملیات معکوس جانمایی پلاک ثبتی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما