گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی ملک در تهران

گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی ملک در تهرانگزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی ملک در تهران زمانی لازم است تهیه شود. و به مراجع قضایی ارائه گردد که اختلافاتی به وجود آمده باشد. در واقع ممکن است بر سر حدود و مرز ها اختلافاتی بین مالکین اراضی به وجود آمده باشد. که در نتیجه برای حل این اختلافات لازم است حدود ملک معلوم شود. در واقع لازم است جانمایی پلاک ثبتی توسط یک فرد متخصص انجام شود. و برای انجام این عملیات میتوان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جانمایی پلاک ثبتی ملک

ممکن است به دلیل به هم ریختگی مرز ها اختلافات و دعاوی حقوقی به وجود آید. در نتیجه برای حل این اختلافات لازم است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. و حدود ثبتی ملک معلوم شود. تا مدارک تهیه شود. و با ارائه آن به مراجع قضایی اختلافات ملکی حل شود.

به منظور انجام جانمایی پلاک ثبتی ملک در تهران میتوان به یک فرد متخصص و با تجربه ای همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. و این متخصص به منظور انجام این عملیات تخصصی ابتدا مدارک قدیمی ملک را جمع آوری خواهد کرد. و در ادامه اسناد و مدارک ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی منطقه استخراج می شود.

بعد از یافتن نقشه ثبتی مربوط به ملک سپس با استفاده از تجهیزات نقشه برداری جانمایی نقشه ثبتی بر روی زمین انجام می شود. با جانمایی نقشه ثبتی ملک بر روی زمین در نتیجه حدود ثبتی ملک معلوم میشود. و در ادامه نقشه برداری از ملک انجام می شود.

جانمایی پلاک ثبتی ملک

جانمایی پلاک ثبتی ملک

رادین 09129277534 و 02166398316 کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری و امور ثبتی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما