نقشه هوایی زمین های کشاورزی

نقشه هوایی زمین های کشاورزی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به طور کلی ممکن است اختلافات ملکی به وجود آمده باشد. و لازم باشد که تامین دلیلی برای ارائه به مراجع قضایی محیا شود. یکی از مواقعی که این اختلافات به وجود می آید. زمانی است که دولت اراضی افراد را ملی اعلام کرده باشد. و یا اختلافاتی بر سر حدود و مرز ها به وجود آمده باشد. در نتیجه تهیه نقشه هوایی زمین کشاورزی و بررسی آن ضروری خواهد بود. برای تهیه نقشه هوایی زمین کشاورزی و تفسیر آن میتوان به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه نقشه هوایی کارشناس رسمی

در صورتی که حدود و مرز های اراضی زراعی بر روی زمین به هم بریزد. در نتیجه لازم است تامین دلیلی تهیه شود. و به مراجع قضایی ارائه شود. در واقع میبایست نقشه هوایی زمین کشاورزی تهیه شود. و بررسی گردد.

برای تهیه نقشه هوایی زمین کشاورزی و تفسیر عکس هوایی به جهت تهیه تامین دلیل جهت ارائه به مراجع قضایی میتوان. به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص با تهیه نقشه هوایی زمین کشاورزی مربوط به گذشته خواهد توانست به اطلاعات مهمی از اراضی دست یابد. این متخصص حدود اربعه و دیوار کشی قدیمی اراضی را بررسی خواهد کرد. و در نتیجه به این حدود بر روی زمین پی خواهد برد.

در ادامه با جانمایی نقشه هوایی بر روی زمین حدود اربعه ملک معلوم میشود و در ادامه نقشه برداری از ملک انجام میشود و نقشه یو تی ام ملک تهیه میشود برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود و مختصات یو تی ام کنج ها برداشت میشود در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود. با ارائه مدارک تهیه شده به مراجع قضایی اختلافات به وجود آمده قابل حل خواهد بود.

تهیه نقشه هوایی کارشناس رسمی

تهیه نقشه هوایی کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما