دانلود نقشه پلاک ثبتی تهران

دانلود نقشه پلاک ثبتی تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که آدرس و یا حدود اربعه ملک معلوم نباشد. در نتیجه لازم است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. با انجام این عملیات اطلاعات دقیق فنی ملک حاصل می شود. برای انجام جانمایی پلاک ثبتی ملک می توان به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که از عهده انجام این عملیات بر می آید.

نقشه پلاک ثبتی ملک

دانلود نقشه پلاک ثبتی تهران زمانی لازم است انجام شود. که اطلاعات ثبتی ملک نامعلوم باشد. در واقع زمانی که آدرس ملک و یا حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم باشد. لازم است جانمایی پلاک ثبتی ملک انجام شود.

انجام جانمایی پلاک ثبتی تنها از عهده فرد متخصصی بر می آید. که به اسناد ثبتی دسترسی دارد. و بتواند دانلود نقشه پلاک ثبتی تهران را انجام دهد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی فردی است. که دسترسی کامل به تمامی اسناد و مدارک ثبتی دارد. این متخصص ابتدا اسناد قدیمی ملک را جمع آوری خواهد کرد. و مورد بررسی قرار خواهد داد. و در ادامه دانلود نقشه پلاک ثبتی از بانک اطلاعات ثبتی منطقه انجام می شود.

در نتیجه با جانمایی نقشه ثبتی بر روی زمین حدود ثبتی ملک حاصل میشود. در ادامه با معلوم شدن حدود اربعه ملک سپس می توان نقشه برداری از ملک را آغاز کرد. این متخصص با استفاده از جی پی اس دو یا سه فرکانسه مختصات یو تی ام کنج ها را برداشت خواهد کرد و سپس با استفاده از اتوکد ترسیم نقشه را انجام خواهد داد سپس با استفاده از این نقشه می توان برای ملک سند تک برگ را اخذ نمود در ایین سند اطلاعات مکانی ملک با دقت بالا درج می شود و همچنین دیوار کشی ملک به صورت اصولی انجام می شود.

نقشه پلاک ثبتی ملک

نقشه پلاک ثبتی ملک

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما