تهیه تامین دلیل با جانمایی پلاک ثبتی املاک برای حل اختلافات ملکی

تهیه تامین دلیل با جانمایی پلاک ثبتی املاک برای حل اختلافات ملکی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ممکن است اختلافاتی بر سر حدود و مرز های ملک به وجود آید. در نتیجه برای حل این اختلافات لازم است تامین دلیلی تهیه گردد. بنابراین به جهت انجام این عملیات و تهیه تامین دلیل برای ارائه به مراجع قضایی برای حل اختلافات ملکی لازم است به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی میتواند. به خوبی این عملیات را انجام داده. و در نتیجه تامین دلیل تهیه شده. توسط این متخصص مورد قبول مراجع قضایی قرار خواهد گرفت.

جانمایی پلاک ثبتی تهیه تامین دلیل

برای تهیه تامین دلیل جهت حل اختلافاتی که بر سر حدود و مرز ها به وجود آمده است. لازم است جانمایی پلاک ثبتی املاک انجام شود. تا در نتیجه برای حل اختلافات ملکی گزارش جانمایی پلاک ثبتی ارائه شود و اختلافات حل شود. بنابراین برای تهیه تامین دلیل از آنجایی که انجام جانمایی پلاک ثبتی املاک ضروری میباشد. در نتیجه مراجعه به یک متخصص که به بانک اطلاعات ثبتی دسترسی دارد ضروری میباشد. کارشناس رسمی دادگستر میتواند این عملیات را به خوبی انجام دهد. و در نتیجه با تهیه تامین دلیل برای حل اختلافات ملکی اقدام میشود.

برای انجام جانمایی پلاک ثبتی ابتدا اسناد و مدارک قدیمی ملک جمع آوری و بررسی میشود. در ادامه اسناد و مدارک ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی منطقه استخراج میشود. و با جانمایی نقشه ثبتی ملک حدود ثبتی ملک مشخص میشود. سپس نقشه یو تی ام ملک تهیه میشود. برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود.در نتیجه بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود. و در نتیجه به همراه گزارش جانمایی پلاک ثبتی برای حل اختلافات ملکی ارائه میشود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما